Prachtige jas van wol in beige voor kinderen met berenoren
Vanaf nu hebben we ook prachtige Kinderjas van wol in ons assortiment en deze jassen zijn niet alleen heerlijk om te dragen. Ze zijn ook nog eens hartstikke hip en super schattig met capuchon en berenoren
Ze zijn vanaf nu in ons assortiment beschikbaar: 100% natuurlijke merino wollen jassen met rits voor kids.
Deze collectie bestaat onder andere uit deze prachtige beige kleurige wol. Gemaakt van zuiveren merino wol zonder synthetische toevoegingen. Dit maakt de jassen ademend en ook nog eens hartstikke duurzaam.
De jassen worden dichtgemaakt door een lange rits en hebben zakken.
Grondstof: 100% schapenwol, let op! de jas heeft geen voering en kan een beetje kriebelen.
Maten: 92/96, 104/110, 116/122, 128/134, 140/146
Wolgewicht: 450 g/m2
Eigenschappen:
- De kinderjas van wol is een warm, comfortabel, prettig aanvoelend en een duurzaam product. De merinowol waarvan ons product is gemaakt, leeft en reageert op veranderende omgevingstemperaturen. Het krimpt bij lage temperaturen (isoleert kou en warmt dus op). Zet uit in warmte (waardoor het lichaam niet oververhit raakt). Het heeft ook het vermogen om vocht op te nemen zodat je niet gaat zweten. Dankzij deze eigenschappen zijn onze wollen jassen geschikt voor elk seizoen.
- Bovendien hebben wollen jassen fijne eigenschappen. Ze hopen geen stof op en neutraliseren schadelijke positieve ionen die vermoeidheid, hoofdpijn of overmatige prikkelbaarheid kunnen veroorzaken.
- Deze jassen zien er ook nog een super leuk uit. De teddy-achtige merino stof voelt zacht aan en is heerlijk knuffelbaar
- De 100% zuivere merino wol is van premium kwaliteit, en is gewassen in de speciaal geselecteerde bio-wasmiddelen die veilig zijn voor de natuur.
- Waarom wol? Onze wolproducten zijn handgemaakt, natuurlijk, huidvriendelijk, warm maar ademend, zacht en uiterst comfortabel.
- Wol kan ook altijd een beetje kriebelen.
- En het ruikt een beetje naar schaap en soms wat meer, dat is de lanoline wat van nature in de wol zit. Ook wel wolvet genoemd. Dit wordt minder, maar als je wolletje nat wordt kan het dus weer terug komen.
Hoe was je je wolletje:
Onze wollen jassen kan je het beste op de hand wassen maar kunnen ook in de wasmachine worden gewassen met een wol programma op lage temperatuur. Niet centrifugeren of drogen in de droger.
Wij vinden het echter beter om het met de hand op 30 graden te wassen om er zeker van te zijn dat geen enkele wasmachine de producten beschadigt. In warm water met wolwasmiddelen laten weken en plat laten drogen. Er is een heel artikel te vinden op de woolmark website waar het wassen van wolproducten beschreven staat.
Certificaten:
De wollen jassen beschikken over het prestigieuze keurmerk “Human Friendly” en Eko, dat de natuurlijke oorsprong en 100% zuiverheid van onze wol bewijst.
Alle wol komt bij kleine boerderijen vandaan waar de schapen vrij rond kunnen lopen. Dus geen massa productie en alle wol is mulesing free. <3
Wil je meer weten of heb je vragen over dragen, kijk dan eens op de facebook pagina van We Are Wovens facebook.com/wearewovens
De meest gestelde vragen hebben we voor je beantwoord. Mocht je toch nog vragen hebben dan kan je ons mailen.
Er is ook een hele gezellige facebook groep van dit merk te vinden op facebook.com
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.