Ilse van Drie
Founder
Ik ben Ilse, moeder van drie heerlijke monsters die mijn leven net zo druk als mooi maken.
Zo’n 10 jaar geleden begon ik met We Are Wovens. Wat ooit begon als een idee en een gevoel, is uitgegroeid tot een merk waar ik elke dag nog steeds ontzettend trots op ben. Inmiddels sta ik er gelukkig niet meer alleen voor. Samen met Anne, Jana en Marlo vormen we een klein, betrokken team dat met veel liefde werkt aan alles wat jullie zien.
Onze producten zijn inmiddels op veel plekken in Nederland te vinden en ook daarbuiten groeien we hard, met verkooppunten in België, Frankrijk, Duitsland en zelfs in Azië.
Wat mijn favoriete product is? Die vraag krijg ik vaak. Ik kan gewoon niet kiezen. Elk item heeft zijn eigen verhaal en gevoel. Dus ik kies ze allemaal ;-)
Bij ons draait alles om wol. Warm als het moet, luchtig als het kan en gewoon heel fijn om te dragen. Precies wat je elke dag wilt.
Anne
Productie & planning
Jana Gielen
Customer care & social
Ik ben Jana. Oorspronkelijk kom ik uit Tsjechië en daar ben ik ook nog regelmatig te vinden, iets wat ik nooit helemaal los zal laten.
Binnen We Are Wovens houd ik me bezig met alles rondom onze klanten. Van het beantwoorden van vragen tot de aftersales, ik zorg dat iedereen snel en goed geholpen wordt. Ik vind het belangrijk dat dat niet alleen duidelijk is, maar ook persoonlijk en fijn aanvoelt. Geen standaard antwoorden, maar echt even meedenken.
Daarnaast kan ik mijn creativiteit hier helemaal kwijt. Ik maak veel van onze fotografie en ben dagelijks bezig met Instagram. Het ene moment sta ik foto’s te maken, het andere moment zet ik weer een nieuwe post online. Ik vind het leuk om het merk steeds opnieuw tot leven te brengen in beeld.
Die combinatie van contact met klanten en creatief bezig zijn maakt het voor mij precies goed.
Marlo Horensma
Fotograaf
Ik ben Marlo. Ik maak de foto’s en doe de vormgeving bij We Are Wovens. Van shoot tot eindbeeld, ik zorg dat alles klopt. Mijn hoofd zit altijd vol ideeën, dus stilzitten is er niet echt bij. Gelukkig maar, want dat is precies wat dit werk zo leuk maakt.



